KONST / Litografier / Färglitografi 11901006
nr 1190 1006
Bengt Elde
(1939-2015), Sverige
Färglitografi, Bengt Elde (1939-2015). Signerad, numrerad 52/385. Motivet: 38x54 cm
Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 juni 2018
kl 18:43:52
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr